Prečo vznikol tento projekt?

Zachcelo sa mi tak trocha vyprovokovať našu populáciu.

Ľudia sú večne nespokojný. Sťažujú sa na spoločnosť, na výplatu, na všetko okolo. Ale tu to skončilo, žiadna akcia.

Treba si však uvedomiť, že každý z nás má možnosť volby. Tak ako nezmeníte systém, nezmeníte šéfa, nezmeníte partnera. Každý problém treba riešiť zvnútra, nie zvonka. Treba si ujasniť, kam smerujeme, čo chceme, čo vás naplňuje. Ale bez práce to nie je.

Sám prechádzam procesom, ktorý nikdy neskončí. Je to cesta spoznávania sa, hľadania, skúšania a realizácie.

Jedna z ponúk ako urobiť niečo pre seba je, venovať sa nejakej aktivite. Či už športovať, byciklovať, venovať sa turistike, čo každému vyhovuje.

Kto by však hľadal prácu s ľudmi, s kolektívom, vtedy si treba uvedomiť veľkú zodpovednosť. Voči sebe, voči tým na druhej strane.

Určite ste počuli o MLM (multilevel marketing). Jeden z najspravodlivejších systémov. Viete akú má výhodu? Že je duplikovatelný. Človek sa naučí určitú činnosť, tá sa zduplikuje. Vtedy tú istú prácu robia viacerí. Činnosťou v systéme môže byť čokoľovek. Tovar, služba, už známe poistenie, čokoľvek. Ako si vybrať?

Rád by som oslovil tých, ktorý chcú niečo vo svojom živote zmeniť. Je to dlhá cesta. Ale každá z ciest začína prvým krokom. Po prvom kroku nasleduje druhý, tretí a ďaľšie.  Je to o návykoch. Hovorí sa, že stačí nový návyk aplikovať po dobu 21 dní. Potom Vám to príde všetko samozrejmé. Každé podnikanie je aj o osobnom raste. Sami sa za pochodu učíme a zároveň učíme svoje okolie. doporučujem prečítajť si 10 typov na úspech od Charlsona Bransona.

Osobne som vyskúšal niekoľko spoločností typu MLM. Mám už určité skúsenosti. Ten prvý bol o parfémoch. Bral som ho poctivo. Ale takéto peniaze nie sú zadarmo.

Do ďaľšieho obchodu s doplnkovou výživou som vstúpil cielene. Mal som určitý vážny zdravotný problém, ktorý som stabilizoval práve pomocou produktov. A užívam ich dodnes. Moje informačné vedomosti postúpili natoľko, že sa s týmito informáciami chcem podeliť s verejnosťou. Jeden z mojich budúcich projektov bude pojednávať práve o tejto problematike.

V roku 2009 som spoznal niečo, čo ma úplne dostalo. Peniaze späť z každého nákupu – vernostný systém na podporu malých a stredných podnikateľov. Viete, čo sa stane s obchodom, či firmou, ktorá nemá zákazníkov? Skončia.

A práve pomocou tohto Vernostného systému, loajálny klienti nakupujú u týchto partnerov, ktorý sú súčasťou Vernostného systému. Všetci z takého obchodovania profitujú. Obchodníci obratmi, klienti cashbackom. Z nákupu sa im vrátia určité percentá.

Ale všetko začína prvým krokom.

 

Pavel Navrátil
Pomáham ľuďom pochopiť a využívať silu jedinej celosvetovej vernostnej karty z vlastných skúseností. Tým, že to je o obratoch znamená, že čím viac kartu používam, tým viac získavam. Vernostný systém použiteľný vo všetkých segmentoch akéhokoľvek odvetvia. Šetrite náklady, zvýšte obraty. Viac si prečítajte v Mojom príbehu.
Komentáre