Moje nakupovanie

Každý z nás vytvárame hodnoty, ktoré predpokladám majú nejaký zmysel. Či je to tovar, alebo služby, teraz to nerozhoduje. Dôležité je, či vyriešime problém klienta. Každý máme svojho klienta, ak niečo ponúkame, odporúčame. Máme teda niekoho, kto problém má. Vo sfére obchodu sa od toho odvíjajú obraty. Ak nechceme len čakať, kto ku nám do obchodu príde, treba tomu pomôcť marketingom. Ten rozhoduje v 95% o úspešnosti predaja.

Ak to skĺbime, dobrý produkt, dobrý marketing a vložíme do dobrého systému, vzniká niečo, na čom môžeme aj my získať. Niekto len ako klient, niekto kto do toho vloží svoje schopnosti, môže toho ocenenia získať viac. Kupovať „musíme“. Každý podľa potreby, niekto podľa možností. Vernostný systém oceňuje tých, ktorý sa pochvália, kde sa dobre najedli, kde dobra nakúpili.

Niekto sa „stará“ len o seba. Ale máte šancu pomôcť k zníženiu výdavkov viacerým. To sa cení.

V tomto článku vás oboznámim, ako to mám ja s nákupmi. Spočívajú hlavne v oblasti potravín, ako ostatní. Kde najčastejšie to je TESCO. V oblasť do bytu – domáce potreby, využívam partnera KINEKUS, alebo MALL, HEJ.sk. Potrebujem vymaľovať byt, všetko podstatné nakupujem v PPG Deko, ktorý je v mojom blízkom okolí. Tento partner je vo viacerých mestách Slovenska.

Ak potrebujem okolo plynových spotrebičov, ohrievačov, využívam META-GAS. Tento partner sa tiež nachádza vo viacerých mestách SK.

Jazdím autom skoro denne, takže mám aj spotrebu PHM (pohonných hmôt). Nakupujem na čerpacej stanici TESCO na Zlatých Pieskoch v Bratislave, kde je doplnkovou výhodou predložiť klubovú kartu TESCO. Spomeniem čerpacie stanice TESCO na Slovensku. Máme dvojitý profit.  Druhou čerpacou stanicou pre mňa je OMV. Z oboch sa mi vráti po 1% z nákupu. Musím však pridať aspoň pár typov pre ľudí v okolí, ktorí majú možnosť využívať spoločnosť G&G. Je to len pár typov, pretože ich je viac.

Na cestovanie a dovolenkové typy využívam zľavové portály. Našimi najznámejšími partnermi sú Zľava dňa, Zlavoking, Boomer, prípadne cestovné kancelárie ako Booking, Aeolus, Travel Net. A je ich viac.

Je tu ešte možnosť získať Cashback zo svojich faktúr u Energia 2, Magna, RWE-Modrý plyn. Zatiaľ v tejto oblasti som výhody nevyužil.

Najvyššie obraty všeobecne je na potravinách. Mať, či nemať 1% z nákupov, to si musí rozhodnúť každý sám. A s informáciami navyše, to môže byť raz toľko. V súčasnosti má úspech nový partner s potravinami DELIA. Tu sú predajne v BA.

V poslednom čase sa stretávam s ľuďmi, ktorý značne využívajú zahraničné online portály ako eBay, Aliexpress.

Správnymi krokmi a s využitím vernostného programu je Cashback doma. Aliexpress dáva až 3% z Vášho nákupu.

David Kirš, online stratég, muž, ktorý posunul marketing v Česku a Slovensku na vysokú úroveň. A vo videu spomínam jeho aplikáciu Smartselling. Je naším partnerom. Znamená to, že aj tu viem ušetriť 4% z platby.

Poznáme sa už nejaký čas osobne. Ale to je už iný príbeh.

Tu spomenuté je len kvapkou v mori. Je to len výber širokej skupiny partnerov. Rád Vás v budúcnosti v článkoch oboznámim, v akých oblastiach je možné získať Cashback.

Ako nakupovať, aby peniaze nezmenili len majiteľa, ale aby aj začali pracovať, zoznámte sa s eBookom zdarma Cashback z každého nákupu.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pavel Navrátil
Pomáham ľuďom pochopiť a využívať silu jedinej celosvetovej vernostnej karty z vlastných skúseností. Tým, že to je o obratoch znamená, že čím viac kartu používam, tým viac získavam. Vernostný systém použiteľný vo všetkých segmentoch akéhokoľvek odvetvia. Šetrite náklady, zvýšte obraty. Viac si prečítajte v Mojom príbehu.
Komentáre