Nie je zľava ako zľava

Počúvaním a sledovaním zisťujem, že ľudia na pojem „zľava“ reagujú pozitívne. Častokrát ak je niekde zľava, hurá ide sa nakupovať.

Ako to je v reálnom živote? Každému je jasné, že produkty majú „oficiálnu“ povolenú záruku. A teda po skonzumovaní do času expirácie sa nemôže nič stať. Teda nemali nastať žiadne zdravotné problémy. Ak termín expirácie (termín ukončenia nezávadnosti) končí, alebo sa blíži, je vhodné produkt ešte akosi predať. Z pohľadu predajcu.

Z pohľadu predajcu, viete aký tovar je najlepší? Predaný.

Tento slogan som sa naučil od svojho svokra, ktorý pestuje zeleninu. Nikto nie je spokojný, ak nepredaný tovar musí doniesť domov. A preto sa robia rôzne kroky, aby raz vyrobený produkt našiel svoje uplatnenie. Najhoršie to je so živočíšnym, alebo živým produktom. Tam predsa jeho kvalita časom klesá. Poznáte to sami. Najlepšie produkty tohto druhu sú čerstvé produkty.

Ak sa termín expirácie blíži, znižuje sa jeho predajní cena. Zľava. Je o „X“ percent znížená cena.

Je tu dnes ešte jeden spôsob, ako zľavu získať.

Získať zľavu môžete aj v prípade, či je cena produktu už v segmente expirácie, alebo je práve dodaný na predajný pult. Totiž získať zľavu môžeme aj novým marketingovým ťahom.

Ako to funguje?

Princíp je jednoduchý.  Partner (obchodník) je súčasťou istého projektu, ktorá mu zaručuje reklamu a výhody jeho firmy v portfóliu komunity spoločenstva. Je súčasťou komunity a navzájom sa vidia. Sú videný aj z verejných portálov, ale ak klient, či partner nie je zapojený do projektu, uvedené zľavy nezískava. Aby získal zľavy v nakupovaní, stačí získať „členskú kartu“.

Ako získať kartu?

Karta je zdarma. Získava tým jednu kartu, ktorej účinnosť je v 47 krajinách, v nakupovaní offline, alebo online. Znamená to, že ak nakúpite u „nášho partnera“, máte nárok na zľavu z vlastného nákupu. Ako to prebieha, podrobnejšie sa dočítate v ebooku zdarma Cashback z každého nákupu.

V praxi to znamená, že každý u obchodníka (partnera komunity) platí vždy 100%. Ale preukázaním sa kartou obrat sa eviduje na číslo karty. A podľa kľúča sa obrat určitými percentami vracia nakupujúcemu. „Vďačnosť“ z nákupu dáva vlastne dotyčný obchodný partner. Ibaže sa využíva nákupné spoločenstvo, ktoré využíva celosvetovú marketingovú aplikáciu. Vracia sa mi tým niečo málo z každého nákupu. Tomuto ja hovorím Zľava z nákupu-CASHBACK.

Aby som získal zľavu z nákupu formou Cashback nerozhoduje, kedy idem nakupovať, ale chodím nakupovať u partnerov v našej komunite. Môj postoj sa vtedy neupriamuje na to, že nakupovať idem vtedy, ak v danom obchode bude zľava, skôr sa pozerám kde nakupujem. A Cashback môžeme získať v 47 krajinách vo všetkých segmentoch.

Ak Vás zaujíma sledovať kde všade môžeme ušetriť, sledujte moju FB stránku.

Pavel Navrátil
Pomáham ľuďom pochopiť a využívať silu jedinej celosvetovej vernostnej karty z vlastných skúseností. Tým, že to je o obratoch znamená, že čím viac kartu používam, tým viac získavam. Vernostný systém použiteľný vo všetkých segmentoch akéhokoľvek odvetvia. Šetrite náklady, zvýšte obraty. Viac si prečítajte v Mojom príbehu.
Komentáre