Nakupovanie letenky s Cashbackom

Stáva sa, že občas si zaletíme za dcérou, ktorá žije so svojou rodinou v Londýne. Zo začiatku sme využívali spoločnosť British Airvays z Viedne. Zbierali sme letové body, no ide to pomaly. Popremýšľal som, čo urobiť, aby sa mi niečo z ceny letenky vrátilo. Po prvý krát v roku 2018 som využil nášho partnera CBW KIWI. 1% Cashback a 1 SP za 3200 CZK (Shoping point – niečo ako body). Na zemi to nenájdete.

A práve včera som využil ich službu pri kúpe letenky do Londýna-Gatwick. Vyhovuje mi ich portál, pretože je v jazyku našom. Využil som v minulom roku aj bookovanie letenky, ktorá je k dispozícii asi týždeň pred termínom odletu.

 

Ako môžem získať výhody z nákupu letenky? Musím byť prihlásený vo svojom office Cashback World (CBW), vyhľadať si partnera v tomto prípade KIWI. Ak si všimnete, je to partner v Českej republike. V office si prepnem krajinu Česká republika, vyhľadám si partnera KIWI, prihlásim sa na účet KIWI a vyhľadávam si letenku. Teda tak, ako keby ste si ju hľadali cez vyhľadávač. Rada pre budúcnosť. Na to, aby ste získali Cashback z každého nákupu, inštalujte si plugin Cashback Helper. Píšem o ňom v tomto článku.

A takto si viem vyhľadávať všetkých online partnerov.

Prečo používam partnerskú kartu?

Páči sa mi na tom to, že je jedinou karta použiteľnou v 47 krajinách, ktorá mi prináša Cashback z kamenej predajne, z online nakupovania. Povedal by som vo všetkých segmentoch, či už tankovanie, cestovanie, letenky, energie, zľavové portály a iné služby. Som loajálny, a preto akýkoľvek nákup riešim cez našich partnerov.

Pavel Navrátil
Pomáham ľuďom pochopiť a využívať silu jedinej celosvetovej vernostnej karty z vlastných skúseností. Tým, že to je o obratoch znamená, že čím viac kartu používam, tým viac získavam. Vernostný systém použiteľný vo všetkých segmentoch akéhokoľvek odvetvia. Šetrite náklady, zvýšte obraty. Viac si prečítajte v Mojom príbehu.
Komentáre