Nebolo to vždy tak…máme teraz eVoucher

Čo je to eVoucher?

Voucher je poukážka, ktorú si každá spoločnosť, alebo systém spoločnosti vytvára manuálne, prípadne automaticky ako platidlo. V dnešnej dobe platí skôr tá druhá možnosť, teda automaticky.

No nebolo to vždy tak.

Pri dohodách si partner presadil vlastné platidlo – poukážky. S tým boli spojené určité prekážky, ako nakupovanie poukážok cez kanceláriu, v najlepšom prípade automatické posielanie poukážok na adresu klienta.

Spomínam si, že v minulosti v mojom okolí mne známi hovorievali „škoda že potrebujem poukážky“. Áno, bolo to tak. Sme ľudia od základu lenivý. Ak musíme vyvinúť nejakú činnosť, už je tu v ceste prekážka.

Mojim heslom je: „Kto chce, hľadá spôsoby. Kto nechce, hľadá dôvody.“

Aby sme sa posunuli na vyšší level, spoločnosť hľadá a pripravuje spôsoby, ktoré nakupujúcim klientom zjednodušuje možnosti nakupovania. V súčasnej dobe sa všetko posúva do mobilných technológií. Ako sme pred pár desiatkami rokov začínali s platobnou kartou, teraz sa dá platiť aj mobilom. Tak ako sme doteraz potrebovali z hľadiska získania Cashbacku použiť poukážku (voucher) zakúpenú cez office, tak teraz môžeme papierovú poukážku nahradiť poukážku elektronickou.

A tak nám vznikol eVoucher. Použiť ho môžeme vytlačením na tlačiarni a predložením pri platbe, alebo ho predkladáme vygenerovaný v mobile. Takto to je teraz. Nie u všetkých partnerov a nie v každom štáte, ale tá možnosť tu už je. A práve tu svoju prácu umožňujú mobilné telefóny.

V našej spoločnosti už teraz môžete využívať elektronické eVouchery týchto partnerov: MALL, DECATHLON, TERNO, MARTINUS, ZOOT, CEWE, KRAJ, PANTA RHEI,CINEMA CITY, BAŤA, TESCO  – proste zvučné mená. Pri partnerovi TESCO sú špecifické podmienky, ktoré sa dozviete ako registrovaný klient. Pri OMV je možnosť elektronického dobíjania kreditnej karty, ktorú viete získať ako registrovaný klient.

Ako využívať elektronickú poukážku

Na obrázku je ukážka nedokončenej cesty k platbe na portály Martinus, kde som získal 10% z nákupu.

Najprv si vytvoríme počet woucherov a následne vyberiem formu úhrady.

Ako registrovaný klient sa dozviete o spôsobe fungovania eVouchera zo svojho office z jednoduchého náhľadu, alebo na tejto stránke >>>.

A podľa štatistiky z roku 2017,  zvýšilo sa nakupovanie online v roku 2018, zväčša mobilnými aplikáciami až o 26%. Čo to znamená? Nastupuje mladá generácia, ktorí sú v technológiách doma. Preto spoločnosť vsadila na nové technológie.

Pavel Navrátil
Pomáham ľuďom pochopiť a využívať silu jedinej celosvetovej vernostnej karty z vlastných skúseností. Tým, že to je o obratoch znamená, že čím viac kartu používam, tým viac získavam. Vernostný systém použiteľný vo všetkých segmentoch akéhokoľvek odvetvia. Šetrite náklady, zvýšte obraty. Viac si prečítajte v Mojom príbehu.
Komentáre