Som vďačný za nástroj, ktorý ma pri nakupovaní stráži

Patrím do staršej generácie, kedy nie všetci sa vedia naučiť niečo technicky náročné. V dnešnej dobe skôr mierim na počítačovú gramotnosť, zvládať „chytré mobily“. Považujem to za dôležité. Zvládnutie znamená aj ušetrenia veľa času na miesta, kde inak musíme chodiť fyzicky. Či už ide o vybavovanie dokladov, alebo dopytovanie sa na konkrétny druh tovaru, až na online nakupovanie.

To online skôr vidíme u mladšej generácie. Aj preto vzniká množstvo nových aplikácií, ktoré uľahčujú čas a teda ja peniaze. Týmto smerom sa uberá aj naša spoločnosť, ktorá nezaostáva v tvorbe nových aplikácií. V minulom článku som spomínal využívanie elektronických eVoucherov. To je jedna z možností ako držať trend doby.

Aby ste získali Cashback z nákupu pri nakupovaní online zo zľavových portálov, tu treba dodržať určité pravidlá. Vyhľadáte si vo svojho office online partnera a až potom môžete nakupovať z jeho online stránky. Patrím už medzi klientov, kedy by sa mi nemalo stať, že na tento krok občas zabudnem.

Aby sa toto nestávalo, spoločnosť nám vyšla v ústrety a vytvorili plugin, ktorý sa inštaluje do prehliadača webových stránok. No a ak ho už máte inštalovaný, už neprídete o žiaden Cashback.

 

Po spustení vyhľadávača vyskočí okno, ktoré nás donúti urobiť prihlásenie do svojho účtu CBW. Potom pri vyhľadávaní uvidíte označeného nášho partnera.

 

Ak používate PC, či notebook viacerí a zabudnete si skontrolovať kto je prihlásený, Cashback prináleží tomu, kto je aktívne prihlásený. Stojí to za kontrolu. Ak to je v rodine, potom to je v poriadku.

 

Pavel Navrátil
Pomáham ľuďom pochopiť a využívať silu jedinej celosvetovej vernostnej karty z vlastných skúseností. Tým, že to je o obratoch znamená, že čím viac kartu používam, tým viac získavam. Vernostný systém použiteľný vo všetkých segmentoch akéhokoľvek odvetvia. Šetrite náklady, zvýšte obraty. Viac si prečítajte v Mojom príbehu.
Komentáre