Nakupuje sa 24 hodín denne

Nakupuje sa 24 hod

Aj Vy máte pocit, že všetko dookola nakupuje? Kamkoľvek sa pohnem, stále veľa ľudí. Skutočne sa nakupuje 24 hodín denne. Nakupovanie sa stalo módnym trendom hlavne vo veľkých mestách. Nákupná kultúra, obchodná turistika. Tiež by som to vedel aj takto popísať. Zaprší, alebo keď sa zhorší počasie, v obchodných centrách ich je viac a viac. Patrím medzi tých skôr narodených, kedy sa takýto nečas využíval k čítaniu knižiek, spoločenských hier, stretávanie sa rodín.

Verte, ale z tohto kolotoča nakupovania, bol vymyslený spôsob, ako mať z toho viacnásobný úžitok. Nielen ten klasický – zarobil som. Len nedávno som pochopil , ako využiť spontánne nakupovanie ľudí pomocou Vernostného systému. To nie je moja myšlienka. Túto myšlienku mal už dávnejšie istý chlap z Rakúska. Je stará 12 rokov, ja som ju počul pred šiestimi rokmi, ale nepochopil som ju tak, ako ju vnímam dnes.

Čo rieši Vernostný systém? 

Spokojný sú obchodníci, spokojný sú kupujúci. Viete si predstaviť, že by ste mohli získať nejaké drobné z každého nákupu? Cashback z každého nákupu. Čím viac sa nakupuje, tým viac všetci získavajú.

Zarobí každý.  Univerzálny systém s Vernostným programom aj pre malých a stredných podnikateľov.

Dozrel čas,

je viac skúseností, aj viac možností. Vždy sa hovorí, že najlepší čas na podnikanie je práve teraz. Zmenili sa nielen technológie, ale aj klienti. Viac ľudí komunikuje cez mobilné zariadenia a tým sme bližšie kamkoľvek. Je tu výzva, ako sa s tým popasovať.

Ak máte podnikanie s eShopom, či kamenným obchodom, ešte stále hľadáte nových klientov? Zaujímajú Vás vyššie obraty? A chcete viac ušetriť?

Mottom je „Spoločne sme silný“. Ale až teraz vnímam silu tohto motta, čo všetko sa dá zrealizovať, ak sa vytvorí skupina rovnakého zmýšľania, rovnakého konania. Tu teraz nejde len o skupinu ako takú. Ale ide o skupinové nákupy, ktoré vytvárajú zľavy. Zľavu z každého nákupu má každý, kto sa pridá do skupiny.

Ďalším plusom je, že skupina je vytvorená celosvetovo. Cítite tú silu komunity? A pritom stačí jediná karta.

Obchodník má možnosť využívať nástroje marketingu, CRM systému.

Je najvhodnejšia doba, ako tento produkt Vernostného systému využiť v prospech všetkých klientov, v prospech všetkých obchodníkov.

Výber obchodov z väčších miest

Bratislava
Poprad
Košice
Praha
Brno

Všetko podstatné nájdete v eBooku zdarma „Cashback z každého nákupu“

Pavel Navrátil
Pomáham ľuďom pochopiť a využívať silu jedinej celosvetovej vernostnej karty z vlastných skúseností. Tým, že to je o obratoch znamená, že čím viac kartu používam, tým viac získavam. Vernostný systém použiteľný vo všetkých segmentoch akéhokoľvek odvetvia. Šetrite náklady, zvýšte obraty. Viac si prečítajte v Mojom príbehu.
Komentáre