Vernostná karta

karty vyhod

Prečo Vernostná karta? Pretože je to téma, na ktorú sa dá veľa písať.

Každý z nás určite už bol zapletený do nejakého vernostného systému. Nechcem tu rozoberať jednotlivé vernostné systémy, chcem vám len vytvoriť určitý obraz, prečo vlastne vznikajú vernostné systémy a čo z toho má kupujúci, teda klient, čo z toho má predavájúci, teda partner. Ja obchodníkom  alebo predajcom hovorím partner. Mať vernostnú kartu, znamená byť loajálny, alebo inak povedané nakupovať jeho tovar alebo služby. Je to určité viazanie si zákazníka.

Klient očakáva zväčša určitý profit u predajcu, ktorý kartu venoval. Niektorý partner ako výhodu ponúka určitý bodový systém, niektorý ďaľšie zľavy pri budúcich nákupoch a niektorý ponúka finančný profit. Netvrdím, že mám zmapovaný celý slovenský trh. Ale mám dosť skúseností o vernostnom systéme, o ktorom sa bude veľa rozprávať. Tak ako sa považuje značka Aplle medzi špičku v počítačoch či mobilnej technológii, tak Lyoness patrí medzi špičku vernostných systémov. Spolupracujeme so svetovými značkami ako Microsoft, Aplle, Google, eBay, Amazon a iné. Sú našimi partnermi.

Stačilo jedno desaťročie na to, aby sa nákupné spoločenstvo etablovalo ako jedno z najväčších multikanálových Cashback svetov. Peniaze späť z každého nákupu – to ponúka spoločenstvo svojim viac ako 4 miliónom členov na 45 svetových trhoch (stav v máji 2014). Ale to ešte nie je všetko! Na jeseň 2014 prichádza Lyoness s niečím úplne navyše. Svojim členom a záujemcom predstavujeme ako prvé celosvetové nákupné spoločenstvo mnohých krajín a odvetví okrem Cashbacku a Shopping Points!

Lyoness Shopping Points

Od jesene profitujú členovia Lyoness pri svojich nákupoch u partnerov Lyoness dvakrát. Členovia Lyoness dostanú okrem až 2% Cashback-u za svoje každodenné nákupy aj Shopping Points – či už budú nakupovať u online alebo offline partnerov.

A čo s Shopping Points? Tak o tom sa pobavíme niekedy v ďaľších príspevkoch.

Lyoness znamená inováciu

Neustále sa ďalej rozvíja a optimalizuje, pretože chce patriť k najlepším z najlepších. Nástroje pre nakupovanie ako Cashback Bar alebo Lyoness Browser sú pritom iba začiatok moderného, bezpečného a inovatívneho zážitku z nakupovania s Lyoness.

 

 

Pavel Navrátil
Pomáham ľuďom pochopiť a využívať silu jedinej celosvetovej vernostnej karty z vlastných skúseností. Tým, že to je o obratoch znamená, že čím viac kartu používam, tým viac získavam. Vernostný systém použiteľný vo všetkých segmentoch akéhokoľvek odvetvia. Šetrite náklady, zvýšte obraty. Viac si prečítajte v Mojom príbehu.
Komentáre