Ticho pred búrkou

IMG_4553Ono sa to nezdá, ale mám pocit, že sa bude diať niečo veľké. Ale s tou búrkou to nemyslím doslovne. Možno si niekto pamätá, že veľa zmien nastalo v novembri 2014. Ale utorňajší večer nám to potvrdil. Stretnutie v Holiday INN v Trnave, nám veľa vysvetlilo, čo sa bude diať v najbližších mesiacoch.
Stále sme v situácii, kedy potrebujeme obchodníkom prakticky demonštrovať, že byť partnerom so spoločnosťou Lyoness je pre všetky strany prospešné. Zarobia všetky tri strany.

A prečo? Každý niečo potrebuje. Kto to potrebuje, kúpi. Kupuje sa na celom svete. Aj sa bude nakupovať. A túto lavínu už nikto nezastaví.

Udejú sa veci, ktoré pomôžu tým, ktorý s duchom myšlienky spoločnosti „Peniaze z každého nákupu“, žijú. Je tu výzva pre ľudí podnikavých a ambicióznych, ktorý by vedeli pomôcť šíriť myšlienky Lyoness. Všetko je o návykoch. Hovorí sa, že ak niečo robíme 21 dní, zvykneme si. Chce to energiu a fokus do jednej činnosti. Kde je energia, tam to rastie.

 

Pavel Navrátil
Pomáham ľuďom pochopiť a využívať silu jedinej celosvetovej vernostnej karty z vlastných skúseností. Tým, že to je o obratoch znamená, že čím viac kartu používam, tým viac získavam. Vernostný systém použiteľný vo všetkých segmentoch akéhokoľvek odvetvia. Šetrite náklady, zvýšte obraty. Viac si prečítajte v Mojom príbehu.
Komentáre