Prvé LYO EXPO 2016 v Brne

LyoExpo Brno

V sobotu 30.7.2016 som sa zúčastnil prvého LYO EXPO v Brne, kde sa predstavovali obchodný partneri spoločnosti Lyoness. Napriek tomu, že organizačný tým na prípravu mal 2 týždne, priebeh nemal žiaden zádrheľ. Každý zúčastnený mal možnosť spoznať niektorých z partnerov z Česka a Slovenska. Počas vystavovania paralelne prebiehali motivačné a informačné workshopy. Dozvedel som o novom partnerovi, ktorého osobne poznám už z mojich skorších aktivít – Davida Kirša.

Účasť nám potvrdil aj CEO a zakladateľ spoločnosti Hubert Freidl, ktorý nám podal najhorúcejšie informácie v súčasnosti a prezradil ďalšie smerovania a vízie v nakupovaní jedinou kartou v 47 krajinách sveta.

Rád vám zdieľam atmosféru prezentovanú vo videu v krátkom zostrihu organizačného výboru z pohľadu kamery a objektívu fotoaparátu.

Mám aj pre vás radostnú správu, pretože podujatie sa bude opakovať na jeseň, pred bránami najväčšími sviatkami roka Vianoc. Budete mať možnosť urobiť radosť hneď dvakrát. Prvý raz svojim najbližším a druhý raz sebe, keď dostanete Cashback na svoj účet. Sledujte stránku a termín akcie vám neujde. Ak vás zaujíma ako ušetriť z vlastných nákupov, prečítajte si eBook zdarma.

Pavel Navrátil
Pomáham ľuďom pochopiť a využívať silu jedinej celosvetovej vernostnej karty z vlastných skúseností. Tým, že to je o obratoch znamená, že čím viac kartu používam, tým viac získavam. Vernostný systém použiteľný vo všetkých segmentoch akéhokoľvek odvetvia. Šetrite náklady, zvýšte obraty. Viac si prečítajte v Mojom príbehu.
Komentáre