Prečo som sa rozhodol zdielať svoje skúsenosti

web sms Lyoness 400x600 filterKaždý z nás má skúsenosti zo života z rôznych oblastí. Či už z doma s rodinou, z práce, z cestovania, pitky s kamarátmi a mnoho ďalších. Mám ich tiež veľa, no teraz sa mi vynárajú na povrch práve tie, ktoré mi pripomínajú moje začiatky ako majiteľa novej vernostnej karty našej spoločnosti.

Vtedy som si ešte neuvedomoval skutočnosť, že všade dookola sú „moje obchody“. Čím viac sa ponáram do možností, tým viac sa mi páči prívlastok „môj obchod“. Prečo? Ak pri nákupe použijem vernostnú kartu, firma ma za loajálnosť v nakupovaní odmení. Nemusím kupovať len preto, že niečo je v akcii, či  v zľave. Kupoval som a kupujem vždy to, čo potrebujem.

Teraz je to úplne po novom. Nastal čas, kedy predpokladám skoro každý má smartphone, či tablet. V tom čase, ako každý konzervatívny typ človeka, mal som ešte klasiku. Ale stačilo, že som sa dovolal, že som doručil správu formou SMS.

Milujem utorky. Pretože v čase okolo 9 tej ráno spontánne pípali SMS správy. Teda aspoň jedna. „Dnes bolo pripísaných na Váš účet 12,10€“. Tak to bolo niekdy. Dnes sú tie správy podobného charakteru, v inom znení. Máme viac možností kde nakupovať, viac výhod.

PRETO milujem utorky.

A je to len preto, že nakupujem vo svojich obchodoch a využívam moje spoločnosti v oblasti služieb. Nakupuje sa 24 hodín denne. Aj vtedy, keď Vy spíte. Nemusí to byť to Vašom okolí. Môže to byť na úplnom opačnej strane sveta. Zastúpené sú všetky komodity, okrem dvoch.

Skúste mi napísať, či trafíte, ktoré sú to.

Nemyslím, že ste iný ako ja. Len viem, že ešte stále nemáte tie správne informácie. Väčšina z Vás i tak nakupuje v Tescu, elektroniku v NAY, veľa z Vás tankuje na OMV, veľa z Vás využíva zľavový portál Zľava dňa, Jožko, Boomer a iné. Mnohí chodievate na dovolenky, ak nie cez Zľavu dňa, tak využívate portál Boocking.com. Viem aj o mnohých, ktorý nakupujú online na AliExpres z Číny. Každý z Vás dostáva faktúru za elektrinu, alebo plyn.

To bol stručný výpis z mojich obchodov. Všade môžete získať naspäť peniaze z Vašich platieb. Minimálne 1% a viac. Ako s tým naložiť? Ako spracovať tieto informácie? To podstatné sa dozviete v mojom eBooku zdarma „Cashback z každého nákupu“.

 

Pavel Navrátil
Pomáham ľuďom pochopiť a využívať silu jedinej celosvetovej vernostnej karty z vlastných skúseností. Tým, že to je o obratoch znamená, že čím viac kartu používam, tým viac získavam. Vernostný systém použiteľný vo všetkých segmentoch akéhokoľvek odvetvia. Šetrite náklady, zvýšte obraty. Viac si prečítajte v Mojom príbehu.
Komentáre