Priznanie

Blog 2
Konečne som sa dokopal k tomu, aby som začal na svojom prvom webe aj niečo robiť . Sledujem videá, webináre, absorbujem kopec informácií, ale všetko ostatné mi stojí. Asi pred rokom a pol som spoznal pojem Infopodnikanie, kde dominuje meno Davida Kirša. Spustil prvú email akadémiu EAP, ktorú som aj absolvoval. Myšlienky boli úžasné. Mne sa otvoril nový svet.

S odstupom času konštatujem, že nielen cesta podnikania, infopodnikania a vôbec niečo tvoriť, že toto všetko úzko súvisí aj s prácou na sebe. A keď človek spadne do tohto kolotoča, zistí, aký je ten život krásny. Nebola to pre mňa cesta bez investícií. Každý časom pochopí, že najlepšia investícia je investovať do seba, do vzdelania. Aj naďalej sa snažím na sebe pracovať a byť príkladom vo svojom okolí.

Výsledkom je pár myšlienok, ktoré čakajú na svoju realizáciu. Rád by som sa podelil o svoje skúsenosti, ktoré prežívam okolo tvorby webu, okolo infopodnikania, ale mojím ďaľším projektom by malo byť zverejnenie mojej cesty zdravotnej. Chcel by som informáciami trochou pomôcť tým, ktorý okúsili slová „ste ďaľší onko pacient“.

Pavel Navrátil
Pomáham ľuďom pochopiť a využívať silu jedinej celosvetovej vernostnej karty z vlastných skúseností. Tým, že to je o obratoch znamená, že čím viac kartu používam, tým viac získavam. Vernostný systém použiteľný vo všetkých segmentoch akéhokoľvek odvetvia. Šetrite náklady, zvýšte obraty. Viac si prečítajte v Mojom príbehu.
Komentáre