Môj príbeh

o ceste za zdravím, ktorá mi priniesla viac ako som očakával

Nikdy nebolo tak dobre, ako teraz.

Využívam Vernostný systém, ktorý má veľa pozitívnych atribútov. Karta na všetky nákupy v 47 krajinách. Karta, ktorá vracia peniaze z každého nákupu. Čo si môžem želať viac? A to je dôvod, prečo som sa rozhodol podeliť sa so svojimi skúsenosťami pri nakupovaní s kartou výhod. Venovať sa tomuto svetu mi prináša radosť v medziľudských vzťahoch, vznikajú nové priateľstvá, ktoré ústia do nových možností v oblasti osobného života aj v oblasti podnikania. Internet a informácie sú tým katalyzátorom súčasného sveta. Prejavuje sa to v bankovníctve, vo výrobe, v podnikaní všeobecne.

Ako to vyzeralo ešte nedávno?

Väčšina z nás sme boli zaradený do výrobného procesu nášho štátneho systému. Výplata podľa odrobeného času - výmena času za peniaze. Myslím, že som tým povedal dosť. Matrix nepustí. Keď som si to uvedomil, začal som premýšľať nad nejakou zmenou. Ale akou zmenou? Čo som chcel zmeniť? Vybavený programom svojich rodičov a okolia, nič čo by ma vedelo nasmerovať na cestu zmeny.

Peňazí nikdy nie je dosť.

Po revolúcii tu skúšali činnosť rôzne MLM spoločnosti. Pokúšal som aj ja osud, pre mňa s prvým MLM podnikaním. Priznám sa, že nebol jediný. Vyskúšal som ich viac, každý systém má svoje špecifiká. Z každého sa dá niečo okopírovať. Naučil som sa ako pracovať na sebe. Viem, urobil som veľa chýb. Verím, že som nebol jediný. Dnes už viem, že MLM je jediný princíp podnikania, ktorý umožňuje ľuďom rásť. Aj odborne aj finančne. Aj preto odporúčam prečítať si knihu Roberta Kiyosakiho Cashflow, alebo Druhá šanca, či Biznis 21.storočia. Sám využil školenia spoločnosti, kde sa naučil to, čo mu v skúsenostiach chýbalo.

V MLM získavate všetko na tanieri. Každý odporúčateľ má záujem, aby "žiak" bol čo najúspešňejší. Získavate najtajnejšie zbrane k podnikaniu. I ja teraz už viem, kde sa robili chyby. V MLM je dôležité naučiť sa to najdôležitejšie, overiť ako funguje produkt, či služba. A to ostatné a podstatné v MLM je duplikácia.

Do cesty sa mi postavila choroba,

ktorá nedáva žiadne signály, že niečo nie je v poriadku. Dnes sa na to pozerám už inak. Žijem a mám to pod kontrolou. Dôležité je stav prijať, pretože cesta k riešeniu sa vždy nájde. Treba chcieť.

Hovorí sa, že Google vie všetko. Bola to aj moja cesta hľadania, skúšania k riešeniu môjho zdravia. Pri hľadaní zablúdite na rôzne weby, s informáciami aj iného druhu ako zdravie. Týmto spôsobom som si rozširoval vedomosti. Spoznal som trend dnešnej doby - info podnikanie. Jeho zásluhou som spoznal aj veľa úspešných ľudí, nielen v podnikaní. Uvedomujem si, že je dôležité sa učiť od najúspešnejších. 

Pred pár rokmi ma kamarát

pozval na prezentáciu spoločnosti, ktorá priviedla na trh niečo nové a vtedy nezvyčajné. V každom obchode, ktorý je vo firme partnerom, nakupujúci získava zľavu vo forme profitu - teda peňazí na účet. Je to vlastne nakupovanie na odporúčanie. S tým rozdielom, že odporúčaním získavajú reálne peniaze všetci. Čím viac posuniem odporúčanie, tým viac získavam. A pritom spokojný sú všetci.

Nakupujúci aj predajca.

Je to už pár rokov, čo tento vernostný systém využívam. Kartu vlastním síce už dlhšie, ale v začiatkoch zapadla do zabudnutia medzi karty ostatné. Informácie boli rôzne. Dnes sa snažím dobehnúť čas, kedy som výhody karty poznal len okrajovo. V začiatkoch som videl pomoc vo svojej rodine, blízkej rodine, či kamarátom. Dnes to vidím už aj z iného uhla. Vnímam, kde sa dá pomôcť. Všetko sa okolo nás vyvíja, reaguje na danú dobu, vznikajú nové podmienky, ktoré prináša nový trh.

Čím viac si uvedomujem, že je tu niečo, čo môže zmeniť budúcnosť mnohých ľudí. Nastáva nová éra nakupovania, pribudli nám online obchody nielen u nás, ale aj vo svete. Začína byť ten náš obchodný svet práve internetom akosi menší. Alebo viac prístupnejší každému, kde vzdialenosť už nie je prekážkou. Máme tu už globálny trh.

ebooku zdarma si prečítate ako správne využívať Cashback kartu.

Chcete byť bohatý?

Žiaden problém. Stačí, ak vymyslíte produkt, alebo službu, ktorú používajú najlepšie všetci. Dá sa to aj pri akceptovaní „väčšina“. Máte zaručený odbyt. Touto myšlienkou za zapodievali aj Bill Gates, Steve Jobs, ktorého víziou bola myšlienka, že každý človek bude mať počítač.

Lekárnik Caleb Brandham, ktorý vymyslel nápoj proti nechutenstvu Coca, dnes Coca Cola, FB (Facebook, založenie 2004) je najmladšia a používa ju 1,5 miliardy registrovaných klientov. Tomas Edison mal tisícky omylov, ale len jeden pokus k tomu, aby žiarovka svietila. Mohli by sme pokračovať.

Vizionári sú tí, ktorých nezastaví žiadna prekážka. I teraz ste u zrodu niečoho, čo bude písať dejiny. Dovolím si tvrdiť, že sa už píšu.

Chcete to? Chcete peniaze z každého vlastného nákupu? Aj z nákupu kamarátov? Koľko by ste chceli z toho mať Vy? 

Ak si odpoviete na Vaše PREČO by som to chcel, dostanete odpoveď.

Ešte raz. Chceli by ste mať podiel z obratu vo svete? Práve dnes a teraz? Ste tu, vykročte správnou nohou. Ak nie kvôli sebe, ale kvôli deťom tejto planéty. Každým nákupom podporíte tých, ktorý to potrebujú.

Tým, že na sebe pracujem,

mojou víziou je získavať čo najviac informácií, aby som vedel pomôcť tým, ktorý o to stoja. Dochádza mi, aká sila a veľkosť je tohoto projektu. Samotný projekt s vernostnou kartou nie je môj, ale využívam jeho podstatu k tomu, aby som pomohol ľuďom aj firmám ušetriť, alebo znížiť náklady. Za projekt ďakujem. 

Na záver môjho príbehu by som vyjadril mentalitu väčšiny ľudí, ktorú vystihol zakladateľ internetového obchodu Alibaba Jack Ma, ktorý povedal:

„Najzložitejšie je pomôcť chudobným ľuďom. Dajte im niečo zadarmo a oni si myslia, že je to pasca. Povedzte im, že je to malá investícia, povedia, že z toho dosť nezarobia. Povedzte im, choďte do veľkých vecí, povedia, že nemajú peniaze. Povedzte im, skúšajte nové veci, povedia, že nemajú žiadne skúsenosti.

Povedzte im, že je to tradičný obchod, povedia, že je to ťažké robiť. Povedzte im, že je to nový obchodný model, povedia, že je to MLM. Povedzte im, prevádzkujte obchod, povedia, že nebudú mať žiadnu slobodu. Povedzte im, nech sa pustia do nového podnikania, povedia, že nemajú žiadnu kvalifikáciu. 

Ale jedno majú spoločné:

Milujú pýtať sa na všetko Googlu, počúvajú priateľov, ktorí sú rovnako beznádejní ako oni, premýšľajú viac ako univerzitný profesor, ale robia menej ako slepec. Proste sa ich spýtajte, čo môžu robiť? Nebudú schopní Vám odpovedať."

Môj záver:
Namiesto toho, aby vaše srdce bilo rýchlejšie, prečo proste nekonáte trochu rýchlejšie. Miesto toho, aby ste o veciach len premýšľali, prečo pre to niečo neurobíte?

Chudobní ľudia zlyhávajú kvôli jednému spoločnému chovaniu: ICH CELÝ ŽIVOT JE O ČAKANÍ....