Každý má svoje miesto tankovania

Siet stanic CG

Ak sa zamyslím o toku peňazí z peňaženiek, tak po nákupe potravín je tankovanie ďalšou komoditou, kde sú nemalé výdavky. Sú ľudia, ktorý pozerajú na cenu tej ktorej lokality, či spoločnosti. Zohrávajú tu aj vlastné skúsenosti spojené z problémami po natankovaní. Niekto nemá žiadne, niekto reaguje na babské reči. Ale časom si každý vybuduje vlastný systém, kde natankovať.

Neviem, akým kľúčom si vyberáte miesto na tankovanie Vy. Určite o tom rozhoduje rádius cestovania, prípadne či je auto firemné, alebo súkromné. Zvykol som si tankovať v BA na čerpacej stanici TESCO. Už len preto, že mám to blízko z práce a mám tu ďalšie benefity. Veď každý pozerá na to, čo z toho má. Každý chce ušetriť. Jednou z benefitu je možnosť Club karty TESCO, kde sa mi načítavajú body. Ale druhým a podstatným benefitom je využívanie Vernostnej karty. A TESCO patrí medzi partnerov, ktorý tieto benefity poskytujú.

Ako ste na tom Vy? Máte tiež svoje miesta? Jednou z možností je využívanie sieť čerpacích staníc v širšom okolí Bratislavy. Aj tu máte možnosť získať Cashback z vlastného nákupu použitím vernostnej karty. Ak Vás zaujímajú aj ďalšie čerpacie stanice, vyhľadajte si ju podľa miesta s filtrom.

Toto je jeden zo spôsobov, ako získať peniaze z každého nákupu. Zaujíma Vás viac, ako sa dostať k systému, ktorý Vám vytvára ďalší dôchodkový systém?

 

Pavel Navrátil
Pomáham ľuďom pochopiť a využívať silu jedinej celosvetovej vernostnej karty z vlastných skúseností. Tým, že to je o obratoch znamená, že čím viac kartu používam, tým viac získavam. Vernostný systém použiteľný vo všetkých segmentoch akéhokoľvek odvetvia. Šetrite náklady, zvýšte obraty. Viac si prečítajte v Mojom príbehu.
Komentáre