Ako to robím ja?

O výhodách Vernostnej karty som sa dozvedel už dávnejšie. Kým som pochopil samotnú stratégiu, využíval som kartu sám pre seba. Postupne som odhaľoval skutočný potenciál výhod z nakupovania, kde každý nákup priniesol nejaké „drobné“. Môžem povedať, že podstatná časť výdavkov sú potraviny, energie a bývanie. V reťazcoch najviac využívam TESCO, prípadne aj menšie obchodíky, záleží od okolností. Ale našiel som spôsob, ako profitovať vo všetkých potravinových obchodoch.

Ak začnem rátať mesačný výdavok 300€ (a to je skromné číslo), sú to „len“ 3€, ktoré sa mi vrátili s využitím systému vernostnej karty. Ale ak to zrátam za rok, je to len 30€. V potravinách…Sú to peniaze zdvihnuté zo zeme. Ako z toho mať viac?

Nedávno som potreboval riešiť opravu auta v servise. Bola to náročnejšia oprava, s opravou aj okolo riadenia, výmena oleja, s výmenou filtrov a pár ďalších drobností s úhradou 600€. Kam pôjdem? Tam, kde sa mi aj vráti. Vyžil som servis NARVAL v Bratislave. S využitím systému vernostnej karty vrátilo sa 15€.

Zaujíma Vás, ako „zarobiť“ na vlastných nákupoch?

Využívam silu vernostnej karty k nákupu všade tam, kde sa dá. PHM je ďalšou komoditou so slušným obratom. Moje využívanie auta už nie je, ako v minulosti. Ale ak je potrebné nakŕmiť toho plechového koňa, len cestou s vrátením peňazí.

Je pravdou, že do reštaurácie sa nechodí každý deň. Nastávajú také dni. Ale kam vyraziť, aby sa aj niečo z útraty vrátilo? Aj tu je riešenie. Je tu aplikácia pre chytré mobily, kde máte všetkých partnerov vo svojom okolí pod kontrolou. Mne sa oplatí urobiť pár krokov navyše, aby som sa dostal tam, kde mi z útraty aj vrátia. A tí, ktorí vernostnú kartu vlastnia, stačí v aplikácii vložiť prihlasovacie údaje a majú svoj office pod kontrolou. Zároveň majú možnosť platiť mobilom. Tento spôsob medzi ľuďmi nie ešte veľmi rozšírený. Onedlho to bude však bežné.

Pavel Navrátil
Pomáham ľuďom pochopiť a využívať silu jedinej celosvetovej vernostnej karty z vlastných skúseností. Tým, že to je o obratoch znamená, že čím viac kartu používam, tým viac získavam. Vernostný systém použiteľný vo všetkých segmentoch akéhokoľvek odvetvia. Šetrite náklady, zvýšte obraty. Viac si prečítajte v Mojom príbehu.
Komentáre