Zažíval som to tiež

Stalo sa vám, že vernostná karta v peňaženke, ale ani si nespomeniete použiť ju pri nakupovaní? To je môj prípad hlavne v mojich začiatkoch, kedy informácií bolo pomenej. Stojí to občas si pozrieť stránku, čo je nové, ale hlavne koľko a ktorý partneri pribudli. Na stránke je možnosť filtrácie, kde si nájdete oblasť, ktorú potrebujete. Alebo chcete vedieť, čo je v akcii? A určite vás zaujímajú aj internetové online shopy.

Inšpiráciou k tomuto článku je skutočnosť, že nedávno som daroval vernostnú kartu kamarátovi. A po čase prehodíme pár slov, čo má nové a aké má nové skúsenosti. A tu nastáva to, že nakupoval voucher cez náš online obchod. Kto by si vtedy spomenul, že je naším partnerom? Takže nákup bez profitu. Ja to beriem ako učebný proces. Chce to čas, aby sme si zvykli vyťahovať kartu, prípadne mať znalosť, ako nakupovať pri online partnerovi. Kto sa pýta, dostáva odpoveď.

Píšem vám to hlavne preto, že tieto kroky už mám za sebou.

Pavel Navrátil
Pomáham ľuďom pochopiť a využívať silu jedinej celosvetovej vernostnej karty z vlastných skúseností. Tým, že to je o obratoch znamená, že čím viac kartu používam, tým viac získavam. Vernostný systém použiteľný vo všetkých segmentoch akéhokoľvek odvetvia. Šetrite náklady, zvýšte obraty. Viac si prečítajte v Mojom príbehu.
Komentáre