Affiliate trochu inak

Pojem Affiliate je známy z oblasti podnikania. Je to služba, ktorou registrovaný partneri propagujú produkt niekoho iného. Nie svoj produkt. Zväčša za túto službu sa vyplácajú niekedy až 30% marže. Teda ak tí, ktorí sa zapájajú k propagácii a produkt je blízky s vlastným podnikaním, propagujú cudzí tovar alebo službu svojej databáze ľudí. Je to ďalší spôsob, ako zarobiť bez produktu, alebo služby.

Prečo ľudia majú vernostné karty?

Aby získali profit z nakupovania toho ktorého predajcu, ktorého kartu získal. Ale tým to skončilo. Môžete už len odporučiť známym, kde a ako môžu získať Vernostnú kartu v konkrétnom obchode.

Čo máte z toho Vy?

Dobrý pocit, že ste pomohli známemu, ďalšiemu. Viete si predstaviť to isté, odporučiť výhodu z nakupovania, možno toho istého obchodu. Tým, že mu „vybavíte“ Vernostnú kartu zadarmo. Za toto odporúčanie získavate 0,5% z jeho nákupov, pokiaľ bude nakupovať. V potravinách, pri tankovaní, z nákupu pobytu na dovolenku, z toho, že využil partnera s distribúciou plynu, či elektriny. Majiteľom Vernostnej karty môže byť ktokoľvek vo svete. Je to o tom , aký okruh ľudí poznáte a ktorým kartu podarujete.

Odporúčanie produktu, či služby, ktoré nie sú v mojom predajnom portfóliu.

Sme súčasťou globálneho trhu. Trh, ktorý sa zväčšuje. Trh, z ktorého si môžete aj Vy ukrojiť. Je to o tom, ako ďaleko vidíte horizont svojho života. Ste pri zrode globálnej značky ako Apple, Coca Cola, Facebook a iných známych značiek. Je tu a teraz vernostná karta, ktorá obchodníkom zabezpečuje obraty, kupujúcim Cashback z vlastných nákupov aj z nákupov z celého sveta.

Môže to vyzerať minimálne takto. Nikto nikdy nevie, či niekto z Vašich známych podaruje kartu vo svete. A potom to môže byť zaujímavé.

obraty

Nakupuje sa 24 hodín denne. Alebo sa mýlim? Vy do obchodov nechodíte? Nevadí. Ale i tak môžete mať niečo z nakupovania tých, ktorým ste kartu podaroval. Nejde to však samo. Karta sa musí pri nakupovaní používať.

Viac si prečítate v eBooku zdarma.

Pavel Navrátil
Pomáham ľuďom pochopiť a využívať silu jedinej celosvetovej vernostnej karty z vlastných skúseností. Tým, že to je o obratoch znamená, že čím viac kartu používam, tým viac získavam. Vernostný systém použiteľný vo všetkých segmentoch akéhokoľvek odvetvia. Šetrite náklady, zvýšte obraty. Viac si prečítajte v Mojom príbehu.
Komentáre